Zdravotní obuv pro styl a pohodlí.

PŘEZŮVKY PRO ŠKOLÁKY PEON®

Představujeme Vám aktuální nabídku přezůvek pro školáky a školkáčky pro školní rok 2019/2020. Připravili jsme pro Vás novou kolekci dětských přezůvek s certifikací zdravá stopa a korkových nazouváků s certifikací podle ITC. Obuv Peon® pro Vás vyrábíme v malých sériích v České republice a v zemích EU. Vyrobeno pro zdravý růst a pohodlí.

DĚTSKÉ PŘEZŮVKY SE ZDRAVOU STOPOU

Dětské přezůvky PeonKids® jsou navrženy ve spolupráci s ortopedy s nejvyšší péčí a odborností. Botičky jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných, přírodních materiálů. Odlehčená obuv s pružnou podešví a zvýšenou odolností proti uklouznutí, vyjímatelnou koženou stélkou a svrškem z kvalitního textilu Vám garantuje zdravý vývoj dětského chodidla.

Certifikát kožedělného průmyslu ZDRAVÁ STOPA v Lodži je důkazem vysoké kvality a profesionální konstrukce dětské obuvi. Označení Zdravá stopa zajišťuje správný vývoj nohou dítěte, právo používat označení zdravá stopa posuzuje výbor specialistů na dětskou obuv na pobočce IPS v Krakově. Přezůvky splňují hygienické požadavky na výrobky pro děti do 3 let.

CERTIFIKOVANÉ KORKOVÉ A PU PŘEZŮVKY

Přezůvky Peon vyrábíme ručně, v malých sériích v ČR! Hledejte označení pravá česká boty. 

Kvalitní korkové nazouváky a sandálky s podešví odolnou proti uklouznutí, ortopedickou stélkou potaženou přírodní kůží a svrškem z přírodní kůže s kovovými přezkami. Mezipodešev z kvalitního korko-letexu bez příměsi dřeva tlumí nárazy při chůzi. Ortopedicky tvarovaná stélka podporuje zdravé postavení chodidla. 

Korkovou obuv s ortopedickou stélkou nabízíme s klasickou rovnou či klínovou podešví. Lehká pracovní obuv a přezůvky z naší nabídky prochází pečlivou atestací na institutu pro testování a certifikaci s mezinárodní akreditací ITC a splňuje požadavky na zdravotní nezávadnost dle normy ČSN EN ISO-20347.

KOLEKCE PŘEZŮVEK PEON®

Pro lepší přehlednost jsme pro přezůvky rozdělili do 3 kolekcí. 

KORKOVÉ PŘEZŮVKY

Výběr nejoblíbenějších modelů z nabídky pracovní a přezůvkové obuvi Peon.

PEONKIDS 2019

Nová kolekce certifikovaných přezůvek PeonKids.

PŘEZŮVKY SE ZDRAVOU STOPOU

Dětské přezůvky s certifikací zdravá stopa.

newsletter

AKCE, NOVINKY, SLEVY, SOUTĚŽE

Přihlaste se k odběru a získejte přístup k exkluzivním nabídkám, akcím, novinkám, článkům, soutěžím a spousty dalšího. Emaily zasíláme maximálně jedenkrát týdně na Vámi zvolenou emailovou adresu, z odběru newsletteru se můžete kdykoli odhlásit.

Váš košík