Vrácení zboží ve 14 denní lhůtě

Jaké zboží lze vrátit?

U nás zakoupené zboží můžete vždy do 14 dnů od data převzetí vrátit. Doporučujeme vracet zboží v původním nepoškozeném obalu. Zboží si můžete vyzkoušet, ale nesmí dojít k jeho zjevnému opotřebení. Obuv proto doporučujeme zkoušet pouze doma, nejlépe na koberci. Zboží může být použito, je ale třeba myslet na to, že náklady které budou muset být vynaloženy na vrácení zboží do původního stavu Vám mohou být naúčtovány.

Jakým způsobem můžu zboží vrátit?

Pokud jste k nákupu zboží využily službu Zpětný odběr zásilek, stačí když budete pokračovat podle návodu který jste obdrželi společně se zásilkou. Vyplňte Průvodní dokument – vratku zboží a zabalte ji společně s vraceným zbožím, odstřihněte štítek pro zpětné zaslání a nalepte jej na balík. Takto připravený balíček stačí odnést na některé z podacích míst PPL a o víc už se starat nemusíte. Nejbližší sběrné místo najdete zde.

A co když jsem službu zpětného odběru zásilek nevyužil?

V tom případě vyplňte Formulář pro odstoupení od smlouvy a společně se zbožím jej odešlete na adresu:

PEON TSL s.r.o., Vítězná 1300/33, 784 01 Litovel.

Zboží nezasílejte na dobírku, takové zboží nebude převzato, kupní cena zboží bude vrácena po vyřízení odstoupení od smlouvy.

Kdy a jak mi vrátíte peníze?

Vrácení peněz probíhá po převzetí vráceného zboží a vyřízení potřebné dokumentace, nejpozději však do 14 dnů od obdržení zboží. Pokud jste zboží platily platební kartou, pošleme peníze zpět na účet, ze kterého byla platba uskutečněna. V případě platby dobírkou vrátíme peníze na účet uvedený ve formuláři pro odstoupení od kupní smlouvy.

Oznámení o odstoupení od smlouvy PDF

Prosím, tento formulář vyplňte a pošlete zpět pouze v případě, že chcete odstoupit od smlouvy.

Sdílet
Váš košík