Zdravotní obuv pro styl a pohodlí.

CERTIFIKOVANÉ PŘEZŮVKY PEONKIDS

Dětské přezůvky PeonKids splňující zásady zdravého obouvání dětí. Vyberte si ze spousty barevných variant a modelů.

KORKOVÉ PŘEZŮVKY

Dětské korkové přezůvky s ortopedickou stélkou a protiskluzovou podešví. 

PAPUČKY

SANDÁLKY

POLOBOTKY

KOTNÍKOVÁ

KOZAČKY

PANTOFLE

BALERÍNKY

HOLÍNKY

Dětská obuv Peon®

Dětská obuv z naší nabídky je vyrobená z kvalitních, zdravotně nezávadných, přírodních materiálů. Specializujeme se na prodej dětské přezůvkové obuvi, kterou pro Vás vyrábíme ve spolupráci s ortopedy. V naší nabídce najdete dětské přezůvky i dětskou vycházkovou obuv. Obuv Peon® pro Vás vyrábíme v malých sériích v České republice a v zemích EU. Zdraví a pohodlí nohou Vašich dětí je pro nás na prvním místě.

Zvýšený zdravotní účinek

Nabízíme Vám kvalitní dětskou obuv s prvky pro podporu příčné a podélné klenby, s ortopedickou stélkou, vyměkčenou obuv, s mezipodešví tlumící otřesy, s protiskluzovou podešví, pro širší chodidla, odlehčenou obuv nebo obuv s prvky pro přizpůsobení chodidlu s vadami. Vybírat můžete ze sortimentu více než 3 000 modelů zdravotní obuvi.

Přezůvky se zdravou stopou

Přezůvková dětská obuv  Peon® je navržena ve spolupráci s ortopedy s nejvyšší péčí a odborností. Botičky jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných, přírodních materiálů. Odlehčená botička s pružnou podeševí, odolností proti uklouznutí, vyjímatelnou koženou stélkou a svrškem z kvalitního textilu  Vám garantuje zdravý vývoj dětského chodidla.

Certifikát ústavu kožedělného průmyslu ZDROWA STOPA v Lodži je důkazem vysoké kvality a profesionální konstrukce dětské obuvi.

Stélky v přezůvkové obuvi

Vyjímatelné stélky PEON® pečují o zdraví a pohodlí dětských nohou a zvyšují komfort cirkulaci vzduchu při používání.

R

PŘÍRODNÍ KŮŽE

Svrchní část stélky je vyrobena ze 100% přírodní kůže zaručující hygienu a odvod par od chodidla.

R

PĚNOVÁ VÝPLŇ

Podpora podélné klenby z hygienického, měkkého, pěnového materiálu pro podporu správného postavení dětského hocidla při chůzi.

R

AKTIVNÍ UHLÍ

Spodní vrstva stélky z latexové pěny obsahují aktivní uhlí s vysokým antimikrobiálním účinkem chránícím před plísněmi a pocením chodidla. Pěnový materiál navíc pomáhá eliminovat rázy při chůzi.

DOPRAVA ZDARMA

DORUČENÍ JIŽ DRUHÝ DEN

 

KVALITNÍ MATERIÁLY

 

POHODLÍ PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST

 

VRÁCENÍ DO 14 DNÍ

newsletter

AKCE, NOVINKY, SLEVY, SOUTĚŽE

Přihlaste se k odběru a získejte přístup k exkluzivním nabídkám, akcím, novinkám, článkům, soutěžím a spousty dalšího. Emaily zasíláme maximálně jedenkrát týdně na Vámi zvolenou emailovou adresu, z odběru newsletteru se můžete kdykoli odhlásit.

Sdílet
Váš košík