Zdravotní obuv pro styl a pohodlí.

CERTIFIKOVANÉ PŘEZŮVKY PEONKIDS

Dětské přezůvky PeonKids splňující zásady zdravého obouvání dětí. Vyberte si ze spousty barevných variant a modelů.

NOVÁ KOLEKCE PŘEZŮVEK 2020

Certifikované dětské přezůvky vyrobené pro zdravý růst dětských chodidel.

Dětská vycházková obuv

Dětská vycházková obuv vyrobená s ohledem na zdravé obouvání. 

PAPUČKY

SANDÁLKY

POLOBOTKY

KOTNÍKOVÁ

KOZAČKY

PANTOFLE

BALERÍNKY

HOLÍNKY

Dětská obuv Peon®

Dětská obuv z naší nabídky je vyrobená z kvalitních, zdravotně nezávadných, přírodních materiálů. Specializujeme se na prodej dětské přezůvkové obuvi, kterou pro Vás vyrábíme ve spolupráci s ortopedy. V naší nabídce najdete dětské přezůvky i dětskou vycházkovou obuv. Obuv Peon® pro Vás vyrábíme v malých sériích v České republice a v zemích EU. Zdraví a pohodlí nohou Vašich dětí je pro nás na prvním místě.

Zvýšený zdravotní účinek

Nabízíme Vám kvalitní dětskou obuv s prvky pro podporu příčné a podélné klenby, s ortopedickou stélkou, vyměkčenou obuv, s mezipodešví tlumící otřesy, s protiskluzovou podešví, pro širší chodidla, odlehčenou obuv nebo obuv s prvky pro přizpůsobení chodidlu s vadami. Vybírat můžete ze sortimentu více než 3 000 modelů zdravotní obuvi.

Přezůvky se zdravou stopou

Přezůvková dětská obuv  Peon® je navržena ve spolupráci s ortopedy s nejvyšší péčí a odborností. Botičky jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných, přírodních materiálů. Odlehčená botička s pružnou podeševí, odolností proti uklouznutí, vyjímatelnou koženou stélkou a svrškem z kvalitního textilu  Vám garantuje zdravý vývoj dětského chodidla.

Certifikát ústavu kožedělného průmyslu ZDROWA STOPA v Lodži je důkazem vysoké kvality a profesionální konstrukce dětské obuvi.

Stélky v přezůvkové obuvi

Vyjímatelné stélky PEON® pečují o zdraví a pohodlí dětských nohou a zvyšují komfort cirkulaci vzduchu při používání.

R

PŘÍRODNÍ KŮŽE

Svrchní část stélky je vyrobena ze 100% přírodní kůže zaručující hygienu a odvod par od chodidla

R

PĚNOVÁ VÝPLŇ

Podpora podélné klenby z hygienického, měkkého, pěnového materiálu pro podporu správného postavení dětského hocidla při chůzi.

R

AKTIVNÍ UHLÍ

Spodní vrstva stélky z latexové pěny obsahují aktivní uhlí s vysokým antimikrobiálním účinkem chránícím před plísněmi a pocením chodidla. Pěnový materiál navíc pomáhá eliminovat rázy při chůzi.

DOPRAVA ZDARMA

 

DORUČENÍ JIŽ DRUHÝ DEN

 

KVALITNÍ MATERIÁLY

 

POHODLÍ PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST

 

VRÁCENÍ DO 14 DNÍ

 

Váš košík