Zdravotní obuv pro styl a pohodlí.

Zůstaňte informováni

Zůstaňte informováni a přihlaste se k odběru exkluzivních nabídek, akcí, novinek, článků, soutěží a spousty dalšího. Emaily zasíláme maximálně jedenkrát týdně na Vámi zvolenou emailovou adresu, z odběru newsletteru se můžete kdykoli odhlásit.

Novinky, akce, výprodeje

Chcete vědět o všech akcích, které pro Vás připravujeme? Díky Newsletteru budete včas vědět o nových kolekcích, akčních nabídkách, slevách a výprodejích.

Aktuální trendy a tipy

Chcete dostávat zajímavé články o zdravém obouvání nebo aktuálních trendech? Tipy na ošetřování nebo výběr obuvi? Pravidelně pro Vás připravujeme nové články.

Slevy a další výhody

Chcete získat další výhody? Připravujeme pro Vás soutěže, exkluzivní nabídky a speciální slevy. Díky emailu Vám nic z našich speciálních nabídek neunikne.

Ochrana osobních údajů

Pro přihlášení k odběru Newsletteru Vám na zadanou emailovou adresu bude odeslán registrační email. Po jeho potvrzení bude Vaše emailová adresa, jméno, příjmení a datum narození zadané v registračním formuláře přidáno do databáze pro rozesílání reklamního emailu společnosti PEON TSL s.r.o. . Odesláním formuláře a potvrzením registračního emailu udělujete svůj souhlas se zpracováním osobních údajů, zařazením do databáze a rozesíláním Newsletteru. Tyto údaje slouží pouze pro účely rozesílání emailů společnosti PEON TSL s.r.o. a nebudou využity k jiným účelům.

DOPRAVA ZDARMA

DORUČENÍ JIŽ DRUHÝ DEN

 

KVALITNÍ MATERIÁLY

 

POHODLÍ PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST

 

VRÁCENÍ DO 14 DNÍ

Sdílet
Váš košík