Zdravotní obuv pro styl a pohodlí.

Zůstaňte informováni

Zůstaňte informováni a přihlaste se k odběru exkluzivních nabídek, akcí, novinek, článků, soutěží a spousty dalšího. Emaily zasíláme maximálně jedenkrát týdně na Vámi zvolenou emailovou adresu, z odběru newsletteru se můžete kdykoli odhlásit.

Novinky, akce, výprodeje

Chcete vědět o akcích které pro Vás připravujeme? Díky Newsletteru budete vědět o všech nových kolekcích, akčních nabídkách a výprodejích.

Aktuální trendy a tipy

Chcete dostávat zajímavé články o tom, co se nosí. Tipy jak ošetřovat Vaši obuv, aby neztratila na kráse nebo  jak si vybrat pohodlné boty? To a spoustu dalšího pravidelně připravujeme pouze pro Vás.

Slevy a další výhody

Chcete získat další výhody? Připravujeme pro Vás soutěže, exkluzivní nabídky a speciální slevy. Díky emailu Vám nic z našich speciálních nabídek neunikne.

Ochrana osobních údajů

Pro přihlášení k odběru Newsletteru Vám na zadanou emailovou adresu bude odeslán registrační email. Po jeho potvrzení bude Vaše emailová adresa, jméno, příjmení a datum narození zadané v registračním formuláře přidáno do databáze pro rozesílání reklamního emailu společnosti PEON TSL s.r.o. . Odesláním formuláře a potvrzením registračního emailu udělujete svůj souhlas se zpracováním osobních údajů, zařazením do databáze a rozesíláním Newsletteru. Tyto údaje slouží pouze pro účely rozesílání emailů společnosti PEON TSL s.r.o. a nebudou využity k jiným účelům.

DOPRAVA ZDARMA

 

DORUČENÍ JIŽ DRUHÝ DEN

 

KVALITNÍ MATERIÁLY

 

POHODLÍ PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST

 

VRÁCENÍ DO 14 DNÍ

 

Váš košík