Zdravotní obuv pro styl a pohodlí.

PEON POMÁHÁ KRTKOVI

Rozhodli jsme se pomáhat onkologicky nemocným dětem a vytvořili projekt Peon pomáhá Krtkovi. Část výtěžku z každého prodaného páru obuvi Peon předáme nadačnímu fondu KRTEK, který tyto prostředky poskytuje na výzkum léčby nádorového onemocnění dětí.

Vážení zákazníci, jistě jste si všimli, že se u obuvi Peon čím dál častěji objevuje odznáček s Krtkem. Rozhodli jsme se totiž bojovat za dobrou věc a vy můžete s námi.

V dnešní uspěchané době zaměřené na výkon a úspěch je obzvláště potřeba se zastavit a zamyslet se nad skutečnými životními prioritami. Uvědomit si, co má tu nejvyšší hodnotu. Dřív, než nám to uteče mezi prsty. Přejeme si bohatství, majetek, nový bazén nebo drahou dovolenou a často zapomínáme na hodnoty, které si nekoupíme – na svoji rodinu a zdraví. I v dnešní době, kdy je naše zdravotnictví na vysoké úrovni, umírají lidé na nádorová onemocnění. Rakovina se nevyhýbá ani těm nejmenším, našim dětem.

PROČ JSME SE ROZHODLI PODPOŘIT NADAČNÍ FOND KRTEK

„Po osobní zkušenosti a dlouhé době strávené se svým synem na klinice dětské onkologie jsem se rozhodl podpořit výzkum léčby nádorového onemocnění u dětí. Jedná se o takzvanou personalizovanou léčbu – inovativní způsob léčby, kdy je dětskému pacientovi, u kterého selhala standardní léčba, podávána léčba přesně na míru, na základě specializované diagnostiky.  Tento způsob léčby může poskytnout další naději na prodloužení kvalitního života dítěte, některým snad i šanci na vyléčení.

Můj tříletý syn Ondrášek tuto naději bohužel už nemá, ale díky výzkumu a personalizované léčbě mohou mít v budoucnu naději na uzdravení ostatní malé děti s nádorovým onemocněním. Proto jsme vytvořili projekt Peon pomáhá Krtkovi.“ Ondřej Šišma, jednatel společnosti PEON TSL s.r.o.

Nadační fond KRTEK efektivně pomáhá financovat výzkum léčby nádorového onemocnění na KDO FN Brno. Pomáhá zlepšovat kvalitu života dětským pacientům a jejich rodinách v průběhu léčby. Poskytuje paliativní péči pacientům, kteří již bohužel vyčerpali všechny dostupné léčebné možnosti – umožňuje jim tak strávit poslední chvíle s rodinou v prostředí domova.

Rozhodli jsme se podpořit právě financování výzkumu personalizované léčby nádorového onemocnění u dětí a vytvořili projekt Peon pomáhá Krtkovi. Nákupem naší obuvi pomůžete výzkumu léčby také vy. Část výtěžku z každého prodaného páru obuvi PEON předáme jedenkrát ročně nadačnímu fondu KRTEK, který tyto finanční prostředky poskytuje na výzkum léčby nádorového onemocnění dětí.

JAK KRTEK PODPORUJE VÝZKUM LÉČBY

Podporujeme výzkum a spolupráci KDO FN Brno s nejlepšími centry v Evropě a Severní Americe. Také díky tomu je možné dětem léčeným pro nádorová onemocnění nabídnout péči zcela srovnatelnou s těmito centry. Investice do výzkumu a vzdělávání je kriticky důležitá nejen pro zkvalitňování našich služeb, ale i pro zabezpečení pomoci co největšímu počtu pacientů prostřednictvím moderní personalizované léčby v případech, kdy standartní dostupná léčba selhává. V rámci diagnostiky probíhá molekulární analýza genomu a mutací způsobujících růst onkologického onemocnění. Tento způsob léčby je díky přesnému zaměření na konkrétní buňky i méně toxický. Pro rodiče není nic těžšího než slyšet, že všechny možnosti léčby byly již vyčerpány a nic se nedá dělat.“ Citace z webu nadačního fondu Krtek, www.krtek-nf.cz

newsletter

AKCE, NOVINKY, SLEVY, SOUTĚŽE

Přihlaste se k odběru a získejte přístup k exkluzivním nabídkám, akcím, novinkám, článkům, soutěžím a spousty dalšího. Emaily zasíláme maximálně jedenkrát týdně na Vámi zvolenou emailovou adresu, z odběru newsletteru se můžete kdykoli odhlásit.

Sdílet
Váš košík