Zdravotní obuv pro styl a pohodlí.

Peon na Mercedes Benz Prague Fashion Week

Sportovní boty se zdravotními aspekty a ortopedickou vložkou vznikly jako doplněk kolekce v kooperaci Lenka Drgová&Helena Václavková ve spolupráci s firmou Peon.

Záměrem bylo vytvořit sportovní botu jako doplňek kolekce, která bude mít sofistikovaný design a korespondovat esteticky s oděvní kolekcí a doplňky. Kromě toho bude mít navíc zdravotní aspekty, ortopedickou vložku a prvky pro podporu správného postavení chodidla a integraci sportovních detailů. Důraz je kladen na pohodlí, komfort a začlenění aspektu fyzioterapie.

DÁMSKÁ VOLNOČASOVÁ OBUV POLOBOTKOVÉHO SLIP ON STŘIHU

Hlavní díl je zhotoven z neoprenu tloušťky 2 mm, na který je aplikován autorský sublimační tisk v podobě mramorové struktury. Derbový díl společně s patou a špicí jsou vykrojeny z lícové hovězinové usně.  Výkroj na derbovém dílci z vnitřní i vnější strany umožňuje průchod elastické pružiny s přezkou, dekorativním prvkem na vnější straně obuvi. Nártový díl je zpevněn polyesterovým popruhem, který se dále objevuje v patní části obuvi v podobě poutka k snazšímu nazutí obuvi. Vnitřní část obuvi je opatřena komfortní vyměkčenou usňovou stélkou s prvky pro podporu příčné a podélné klenby chodidla. Svršek je s podešví spojen lepeným výrobním způsobem. 

BIO LENKA DRGOVÁ:

Lenka Drgová absolvovala magisterské studium ateliéru Design oděvu Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a předchozí studium malby na prestižní Camberwell College of the Arts v Londýně, kde i dlouhodobě žila.

Pro estetiku její značky jsou charakteristická barevná schémata s vlastními autorskými potisky pro ty co hledají autenticitu a individualitu v každodennosti. Nabízí aktivní oblečení, boty a doplňky. Více o její práci najdete na www.lenkadrgova.eu

BIO HELENA VÁCLAVKOVÁ

Helena Václavková je česká designérka specializující se na design a výrobu obuvi a doplňků. V tomto roce dokončila magisterské studium v oboru Multimédia a Design na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Ve své tvorbě mimo jiné těží ze zkušeností získaných během zahraničních studijních pobytů ve Finsku a Turecku.

newsletter

AKCE, NOVINKY, SLEVY, SOUTĚŽE

Přihlaste se k odběru a získejte přístup k exkluzivním nabídkám, akcím, novinkám, článkům, soutěžím a spousty dalšího. Emaily zasíláme maximálně jedenkrát týdně na Vámi zvolenou emailovou adresu, z odběru newsletteru se můžete kdykoli odhlásit.

Sdílet
Váš košík